Návštěvní kniha

Titulek: blog Vložil: Amelie Datum: 07.01.2014

Ha, ztratil se (mi) tvůj blog...? Nejdou tu články??? Budou? Nevyznám se tu, ale držím ti palce a těším se na nové články.

Titulek: Re: blog Vložil: Markéta B. Datum: 09.01.2014

Amél, neztratil se, já jen přehodila adresy. :( To je můj druhý web, za účelem sehnání financí na léčbu.... Díky za váš zájem. :)

Titulek: slečně s nadějí :) Vložil: M(y)ška Datum: 29.12.2013

Markétko milá :) Web je povedený! Moc Ti fandím a věřím, že dokážeš vše, co budeš chtít! Držím Ti palce a nezapomen, naděje umírá poslední, ta tu bude vždycky! :)

P.S.: Už se těším, ty víš na co :) To bude :D

Titulek: Re: slečně s nadějí :) Vložil: Majka Datum: 29.12.2013

Děkuju moc :)

Titulek: Re: slečně s nadějí :) Vložil: D. Datum: 29.12.2013

To bude katastrofa :-D

Titulek: Re: Re: slečně s nadějí :) Vložil: M(y)ška Datum: 30.12.2013

Uvidíme :D

Titulek: Re: Re: Re: slečně s nadějí :) Vložil: D. Datum: 30.12.2013

Někteří z nás to právě potvrdili :-D

Titulek: Mojí Majce Vložil: P.F. Datum: 27.12.2013

Majkinko moje,
sedím tu nad tím, ač bych se měla zvednout a hýbat, a nějak nevím, co napsat. Možná je tohle ta chvíle (třeba proto, že je prostě prosinec :-D), kdy se nic říct ani napsat nedá.
Moc bych si přála, abych Ti mohla pomoct víc, nějak viditelně, přispět třeba do piešťanského mlýna, a kdybych to uměla, pohnu celou Sinají nebo aspoň Hurghadou, aby to bylo všechno snažší.
V tuhle chvíli nemůžu, ale jsem tu aspoň virtuálně, nebo osobně, slovně, myšlenkově vždycky. Kurňa holka, já jsem z Adeli ještě nervóznější než Ty :-D. Ať Ti to vyjde, ať se Ti to podaří, vyplatí. Jednou spolu půjdeme ruku v ruce po louce. A pak poběžíme.

Love you, my dearest twin
Cheeky xxx

Titulek: Re: Mojí Majce Vložil: Majka Datum: 27.12.2013

Zlato... Na tohle se vážně už nic napsat nedá. Snad jen jedno obrovské DĚKUJU! Vůbec se netrap tím, že "nemůžeš přispět." Vždyť už jsi toho udělala TOLIK. Mám Tě moc ráda a... Děkuju, za všechno...

Přidat nový příspěvek